.:: Firma Profili ::.
         

MOBDOĞSAN; Mekanlarınızın şıklığı, yuvalarınızın sıcaklığı için, tüm mobilya ihtiyaç ve taleplerinize çözümler sunmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket etmekte olan firmamız, hizmet ve ürün kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizi sizlere kısaca tanıtacak olursak;

Yatak odaları, mutfak dolapları, Banyo dolapları, Vestiyerler, Ankastre mutfaklar, Çocuk Odaları, ranzalar, Çalışma masaları, Bilgisayar masaları, Ahşap kapı ve pencere, Pergule, Okul mobilyaları, Kamelyalar, Bilgisayar masası, Çalışma masası, Kitaplık, Gardrop ve diğer mobilya ürünlerden oluşmaktadır.

Tüm bunların yanında, Anahtar teslimi olarak İnşaatların tüm ahşap kapı, pencere, Mutfak dolabı, gardrop, yer döşeme parkeleri diğer aksesuarlar uzmanlık alanlarımızdandır.

Ayrıca; tüm özel siparişlerinizi firmamızdan temin edebilirsiniz.
 

MİSYONUMUZ;


Mobilya ve dekorasyon sektöründe klasik ve Çağdaş modellerimizle müşterilerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

VİZYONUMUZ;


Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır..

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam etmekte olan firmamız, Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.